Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı harcamahakkındada farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ve ya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak olasıdır. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için türlü bildiri ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer bildirmeürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bu gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı benzeri ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato benzeri), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak eseriher insanıntanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği eserlerde kaliteden tavizvermeden, tabiat koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak dilediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, şahıslarıntakdiriniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir maliyet çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.