Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı ortamla alakalı tüketimhakkındada farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla uygulamayapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak olasıdır. Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için türlü bildiri ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan bir taneside yer bildirmeürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bunun gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bunun gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıhepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden ödünvermeden, doğa koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. iş yerinizintanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinmerakınıçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de extra bir değer çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.