Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı harcamameselesi içinda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ve ya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak olasıdır. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için türlü reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer bildirmeürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak benzeri), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı benzeri ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak eseriher insanıntanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. Firmanızıntanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, şahıslarıntakdiriniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir bedel çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.874